lorem

Így szerezhetünk gyorsan VC zsetont az NBA 2K25-ben

Kép forrása: 2K

Az alábbiakban áttekintjük azokat a módszereket, amelyekkel az NBA 2K25 játékosai gyorsan és hatékonyan szerezhetnek VC-t (Virtual Currency).

 

A virtuális valuta (VC) alapvetően az NBA 2K25 legfontosabb elemének tekinthető. A VC szükséges a MyPlayer karakterek fejlesztéséhez, az animációk vásárlásához, valamint a MyTeam csomagok megvásárlásához is.

Mivel a VC szinte mindenhez kell, érdemes átgondolni, hogy hol lehet a legolcsóbban és leghatékonyabban megszerezni.

Íme néhány lehetőség, hogyan szerezhetsz gyorsan VC-t az NBA 2K25-ben:

MyCareer grind

Az egyik legfőbb módja a VC szerzésének a MyCareer mód folyamatos játékával érhető el. Minden meccs végén VC-t kapunk, de az összeg függ a teljesítménytől. Minél jobban játszol, annál több VC-t szerzel. A nehézségi szint is befolyásolja a kapott VC mennyiségét.

A legalacsonyabb, „Rookie” nehézségi szinten mindössze 30%-os VC bónuszt kapsz, míg a magasabb nehézségi szinteken ez az arány emelkedik. A legmagasabb, „Hall of Fame” nehézségi fokozat akár 160%-os bónuszt is adhat. Ez a szóló módra, a MyCareer-ben történő játékra vonatkozik.

Fontos azonban megjegyezni, hogy a játékosok beszámolói szerint a VC megszerzése a 2K24-hez képest némileg nehezebb lett.

Szponzori szerződések és küldetések

Az NBA 2K25 MyCareer módjában visszatérnek a szponzori szerződések és a küldetések.

Először nézzük a szponzori szerződéseket. Ezek nem állnak rendelkezésre azonnal, néhány meccset le kell játszani, és el kell érni, hogy bekerülj a kezdőcsapatba. Ekkor Patrickkal kell beszélni, először az arénában, majd a MyCourt-ban. Ezután Patrick felkínálja a szponzori lehetőségeket.

Érdemes reális célokat választani a szponzori szerződéseknél. Például a New Balance szponzorációja extra VC-t ad, ha a játékos bekerül az All-Rookie csapatba az első évben. Ez egy elérhető cél. Viszont olyan célok, mint például egy NBA bajnoki cím megszerzése egy gyengébb csapatban, kevésbé valószínűek.

Továbbá fontos jól játszani és növelni a rajongótábort, hogy további szponzori lehetőségek nyíljanak meg.

A küldetések során a játékosoknak a The City-ben kell különböző célokat teljesíteniük. Ezek közé tartozhat például egy új ruházat viselése egy szponzori megállapodás teljesítéséhez, vagy meccsek megnyerése a Streetballban. A teljesítéstől függően VC-t is lehet kapni.

2KTV

Akik MyCareer-t vagy MyTeam-et játszanak, érdemes nézniük a heti 2KTV epizódokat. Minden epizód tartalmaz 2K interaktív kérdéseket, amelyek helyes megválaszolása jutalmakat hozhat.

Fontos megjegyezni, hogy nem minden kérdés ad VC-t. Azok, ahol bármilyen válasz helyes lehet, általában kisebb VC bónuszt, vagy 2KTV ruházati tárgyakat adnak a MyCareer módhoz. De hagyományosan egy helyes választásért 200 VC jár.

MyNBA

Az NBA 2K25-ben, csakúgy, mint a korábbi játékokban, a MyNBA módban is lehet VC-t szerezni. A franchise mód játékosai szerezhetnek némi VC-t, de érdemes egy trükköt ismerni.

Azok, akik a Simcast Live opcióval szimulálják a meccseket, néhány perc alatt VC-t szerezhetnek azzal, hogy a számítógép játszik helyettük. A jutalom néhány száz VC lesz, a szimuláció hosszától függően, de ez időnként jelentős összeget eredményezhet.

Mivel ez lassú lehet, érdemes a Simcast sebességét a leggyorsabb, x6-os sebességre állítani, hogy minél hamarabb vége legyen a szimulációnak. Emellett érdemes a szünetek során megnyomni egy gombot, hogy átugorjuk azokat.

Season Pass

Az NBA 2K25 játékosai season pass alapján is szerezhetnek VC-t, amelyek hathetente frissülnek. Fontos azonban figyelni, hogy a VC bónuszok pénzbe kerülnek.

A 2K a VC bónuszokat a Premium Pass-ben helyezte el, amelyet csak a Pro Pass (9,99 USD) vagy a Hall of Fame Pass (19,99 USD) megvásárlásával lehet megszerezni. Az utóbbi több bónuszt kínál, beleértve egy 15 000 VC-s bónuszt is, a Premium Pass jutalmakon felül. Viszont ez nem éppen barátságos a „free-to-play” játékosok számára.

Próbáld ki nálunk a sportfodasást! (x)